Mēs,, Notici sev’’ sporta komanda 7 cilvēku sastāvā piedalījāmies Latvijas paraolimpiskās spēlēs Rīgā Ķeizarmeža sporta kompleksā, kur piedalījās. Visas Latvijas invalīdu biedrības kā arī individuālie sporta entuziasti. Sporta kompleksa administrācija sarīkojumam bija sagatavojusies teicami. Visos sīkumos. Sporta entuziasmu un sparu varēja izjust visa pasākuma laikā .

Mēs piedalījāmies peldēšanā, šautriņu mešanā, novusā, u.c. disciplīnās. Varam atzīmēt iekļūšanu pusfinālā ,, boccia’’ sporta veidā un Laumas Bergas spēli novusa finālā . Šāda līmeņa sacensībās bijām pirmo reizi , tāpēc bija , ko mācīties turpmākajām sacensībām.

Neizpalika uztraukuma sajūta tik grandiozā pasākumā, kur piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku  , plus atbalstītāji . Pateicamies novada domes vadībai par transporta nodrošinājumu un atbalstu! Mums, dalībniekiem, bija lepnuma un prieka sajūta par mūsu sasniegumiem. Katram vēlam noticēt sev un rīkoties !

  Mālpils SAC iemītnieks

Ojārs Semerovs

Sustento izdod avīzi par aktualitātēm priekš cilvēkiem ar īpašām vajadzībām! Ar pirmajiem izdevumiem variet iepazīties klikšķinot šeit:

Marta/ Aprīļa mēneša izdevums

Maija mēneša izdevums